Preloader
Yükleniyor

DIGIVERSE DENEYİM EVRENİ

Dünyanın ilk ve tek 360° dijital deneyim alanında teknoloji, sanat ve eğlenceyi keşfedin!

 
Hakkımızda

 

Digiverse Deneyim Evreni; bilim, sanat, teknoloji ve eğlenceyi harmanlayan, dünyadaki tek dijital platform olma özelliği taşımaktadır.

 

 

Her yaş grubuna hitap eden ve hayal edilen her şeyin gerçekte var olduğunu deneyimleme fırsatı sağlayan, dünyanın ilk ve tek aksesuarsız 3 boyutlu sanal evrenidir. 

 

5000 metrekare alanda gözlüksüz, çıplak gözle 3D boyutlu Sanal evren deneyimi ile farklı bir boyuta yolculuk sağlayan Digiverse’ün içerisinde; dünyanın en büyük 360 derece domeleri, 33 farklı AR teknolojisiyle boyut kazanan deneyim alanları ve 100’den fazla digital sanat eseri barındırmaktadır. 

 
Digiverse'de;
 
 

İlk olarak, yolunuzu ararken kendinizi kaybedeceğiniz, doğuşu simgeleyen aynalı bir tünelden dijital dünyaya giriş yapılmaktadır. Bu sayede ziyaretçiler algılarını serbest bırakarak, içine girecekleri görsel şölenin kendilerini başka boyutlara taşımasına açık hale gelirler.

 

Aynalı tünelin sonunda, mistik materyallerin arasından büyük dome alanına geçiş yapılmaktadır. Bu alanda, dünyada benzeri bulunmayan devasa domeların yanı sıra, içinde olduğumuz karmaşık dünya ve ruhumuzu yoran materyalist algılarla yüzleştiren panorama duvarını göreceksiniz.

 

Farklı konseptlerde birbirlerine bağlanan domelerde kendinizi en rahat hissedeceğiniz şekilde konumlanarak dijital yapıtları seyredebileceksiniz. Bu deneyim sırasında zaman ve mekan kavramlarının çok uzağında, boyutlar arası sürükleyici bir deneyime şahit olacaksınız.

 

Özgürleşmiş bir ruh ve zihin ile ayrılacağınız domeların ardından panorama duvarıyla devam edip, fotoğraf ve video çekim noktaları ile turunuzun sonuna yaklaşacaksınız. Sonsuzluk tünelinden geçerken yalnızca alandan ayrıldığınızı, fakat bu tarifsiz deneyimi sonsuza kadar taşıyacağınızı fark edeceksiniz.